LKME2002A151MF
MFR.Part #
LKME2002A151MF
JLCPCB Part #
C443142
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 10mm 150uF 20mm 5mm ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS