LKGB0901E680MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKGB0901E680MF
JLCPCB Part #
C270011
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
25V 2mm 5mm 68uF 8000hrs@105℃ 9mm ±20% 插件,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS