VMME1250J152MV
MFR.Part #
VMME1250J152MV
JLCPCB Part #
C487012
Package
SMD,D10xL12.5mm
Description
10mm 12.5mm 1500uF 6.3V ±20% SMD,D10xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS