VKMD1451V331MV
MFR.Part #
VKMD1451V331MV
JLCPCB Part #
C487346
Package
SMD,D8xL14.5mm
Description
-55℃~+105℃ 1.33A@100kHz 10000hrs@105℃ 14.5mm 330uF 35V 8mm ±20% SMD,D8xL14.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS