LKME2001V821MF
MFR.Part #
LKME2001V821MF
JLCPCB Part #
C442885
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 20mm 3.5mm 35V 820uF ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS