KCXE2502G470MF
MFR.Part #
KCXE2502G470MF
JLCPCB Part #
C2874032
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
10mm 25mm 400V 47uF ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS