VMMD0622A180MV
MFR.Part #
VMMD0622A180MV
JLCPCB Part #
C487175
Package
SMD,D8xL6.2mm
Description
100V 18uF 6.2mm 8mm ±20% SMD,D8xL6.2mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS