LKME1401K151MF
MFR.Part #
LKME1401K151MF
JLCPCB Part #
C443076
Package
Plugin,D10xL14mm
Description
10000hrs@105℃ 10mm 14mm 150uF 5mm 80V 980mA@100kHz ±20% 插件,D10xL14mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS