VK7C0771A101MV
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
VK7C0771A101MV
JLCPCB Part #
C486890
Package
SMD,D6.3xL7.7mm
Description
100uF 10V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS