VK7C0771H220MV
MFR.Part #
VK7C0771H220MV
JLCPCB Part #
C486925
Description
22uF 50V 6.3mm 7.7mm ±20% SMD,D6.3xL7.7mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS