LKMD1152H3R3MF
MFR.Part #
LKMD1152H3R3MF
JLCPCB Part #
C443381
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 11.5mm 18.5Ω@100kHz 3.3uF 3.5mm 500V 85mA@100kHz 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS