KCXI2302G820MF
MFR.Part #
KCXI2302G820MF
JLCPCB Part #
C22464714
Package
Plugin,D16xL23mm
Description
16mm 23mm 400V 82uF ±20% Plugin,D16xL23mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS