LKMC1102V4R7MF
MFR.Part #
LKMC1102V4R7MF
JLCPCB Part #
C22464668
Package
Plugin,D6.3xL11mm
Description
11mm 350V 4.7uF 6.3mm ±20% Plugin,D6.3xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS