NPXB0701C151MJTM
MFR.Part #
NPXB0701C151MJTM
JLCPCB Part #
C20539493
Description
150uF 16V 2000hrs@105℃ 5mm 7mm ±20% 插件,D5xL7mm Polymer Aluminum Capacitors ROHS