LKLB0902E2R2MF
Extended
Manufacturer
Ymin
MFR.Part #
LKLB0902E2R2MF
JLCPCB Part #
C22464698
Package
Plugin,D5xL9mm
Description
2.2uF 250V 5mm 9mm ±20% Plugin,D5xL9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS