LKMB1101K220MF
MFR.Part #
LKMB1101K220MF
JLCPCB Part #
C443055
Description
11mm 22uF 5mm 80V ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS