VKMB1002C4R7MV
MFR.Part #
VKMB1002C4R7MV
JLCPCB Part #
C487452
Description
-40℃~+105℃ 10mm 160V 4.7uF 5mm 7000hrs@105℃ 95mA@100kHz ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS