VKMI2102G470MV
MFR.Part #
VKMI2102G470MV
JLCPCB Part #
C487577
Description
-40℃~+105℃ 1.1A@100kHz 10000hrs@105℃ 16mm 21mm 400V 47uF ±20% SMD,D16xL21mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS