LKFD1152A470MF
MFR.Part #
LKFD1152A470MF
JLCPCB Part #
C270022
Package
Plugin,D8xL11.5mm
Description
10000hrs@105℃ 100V 11.5mm 3.5mm 47uF 8mm ±20% 插件,D8xL11.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS