VKMB1001H220MV
MFR.Part #
VKMB1001H220MV
JLCPCB Part #
C487355
Description
-55℃~+105℃ 10mm 22uF 238mA@100kHz 50V 5mm 7000hrs@105℃ ±20% SMD,D5xL10mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS