VK7D0791E101MV
MFR.Part #
VK7D0791E101MV
JLCPCB Part #
C486909
Description
100uF 25V 7.9mm 8mm ±20% SMD,D8xL7.9mm Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS