LKMB1101J330MF
MFR.Part #
LKMB1101J330MF
JLCPCB Part #
C442922
Description
11mm 2mm 33uF 5mm 63V 7000hrs@105℃ ±20% 插件,D5xL11mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS