SMAJ75CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
SMAJ75CA
JLCPCB Part #
C2912798
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 121V 1uA 3.3A 75V 92.1V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS