SMAJ45CA
Extended
Manufacturer
EIC Semicon
MFR.Part #
SMAJ45CA
JLCPCB Part #
C3720142
Package
SMA(DO-214AC)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 400W 45V 5.5A 50V 72.7V Bidirectional TVS SMA(DO-214AC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS