ESD12VAPB
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
ESD12VAPB
JLCPCB Part #
C5450117
Package
SOT23
Description
12V 13.3V 1uA 300W 30V ESD SOT23 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS