SMAJ170AE3/TR13
Extended
Manufacturer
Microchip Tech
MFR.Part #
SMAJ170AE3/TR13
JLCPCB Part #
C3715171
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.8A 170V 189V 1uA 275V 500W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS