5.0SMDJ130CA
Extended
Manufacturer
Yint
MFR.Part #
5.0SMDJ130CA
JLCPCB Part #
C5449773
Package
DO-214AB(SMC)
Description
130V 144V 209V 24A 2uA TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS