HCMA-0630-2R2-M
Extended
Manufacturer
YOUCHI
MFR.Part #
HCMA-0630-2R2-M
JLCPCB Part #
C49190166
Package
SMD,7x6.6mm
Description
10A 16.7mΩ 2.2uH 7A Molded Inductor ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS