BZT52B12S
Extended
Manufacturer
YONGYUTAI
MFR.Part #
BZT52B12S
JLCPCB Part #
C20199345
Package
SOD-323
Description
1 Independent 100nA@8V 11.16V~12.24V 12V 150Ω 200mW 25Ω SOD-323 Zener Diodes ROHS