YX103-12VDC-1CS
Extended
Manufacturer
YONGNENG
MFR.Part #
YX103-12VDC-1CS
JLCPCB Part #
C19193869
Package
DIP-6
Description
-30℃~+85℃ 100mΩ 10ms 12V 200mW 28V@DC、250V@AC 3A 3A@250VAC 4ms 6 720Ω One set changeover: 1C (SPDT - changeover) Silver Alloy DIP-6 Signal Relays ROHS