YSPIA0320-1R5M
MFR.Part #
YSPIA0320-1R5M
JLCPCB Part #
C2839923
Package
SMD,3.4x3mm
Description
1.5uH 3.8A 48mΩ 4A Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3mm Power Inductors ROHS