YSPI0630HS-470M
MFR.Part #
YSPI0630HS-470M
JLCPCB Part #
C49308024
Package
SMD,7.1x6.6mm
Description
1.5A 2A 385mΩ 47uH ±20% SMD,7.1x6.6mm Power Inductors ROHS