YSPI1360S-270M
MFR.Part #
YSPI1360S-270M
JLCPCB Part #
C50086718
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
27uH 56mΩ 6.5A 6A Molded Inductor ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS