YNR3010-100M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR3010-100M
JLCPCB Part #
C497541
Package
SMD,3x3mm
Description
10uH 400mΩ 550mA 550mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS