YSMC252010H-1R8MB
MFR.Part #
YSMC252010H-1R8MB
JLCPCB Part #
C46961988
Package
1008
Description
1.8uH 3.5A 3.5A 50mΩ Molded Inductor ±20% 1008 Power Inductors ROHS