YDFW1918T-103W02015
MFR.Part #
YDFW1918T-103W02015
JLCPCB Part #
C5721276
Package
Plugin
Description
-40℃~+100℃ 1.5kV 10mH@1KHz 145mΩ 2 250V 250V 插件 Common Mode Filters ROHS