YSPI1350S-2R2M
MFR.Part #
YSPI1350S-2R2M
JLCPCB Part #
C51905197
Package
SMD,13.5x12.6mm
Description
15A 2.2uH 24A 5mΩ ±20% SMD,13.5x12.6mm Power Inductors ROHS