YSPI1350-100M
MFR.Part #
YSPI1350-100M
JLCPCB Part #
C497907
Package
SMD,13.8x12.6mm
Description
10uH 13A 21mΩ 7A Molded Inductor ±20% SMD,13.8x12.6mm Power Inductors ROHS