YPRH1508-221M
MFR.Part #
YPRH1508-221M
JLCPCB Part #
C970547
Package
SMD,15x15mm
Description
2.1A 220uH 355mΩ Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,15x15mm Power Inductors ROHS