YSPI0530-1R0M
MFR.Part #
YSPI0530-1R0M
JLCPCB Part #
C351094
Package
SMD,5.4x5.2mm
Description
11A 13mΩ 1uH 7A Molded Inductor ±20% SMD,5.4x5.2mm Power Inductors ROHS