YPRH1207C-150M
MFR.Part #
YPRH1207C-150M
JLCPCB Part #
C22387937
Package
SMD-4P,12x12mm
Description
15uH 5A 65mΩ ±20% SMD-4P,12x12mm Power Inductors ROHS