YSPIT0630A-2R2M
MFR.Part #
YSPIT0630A-2R2M
JLCPCB Part #
C18199441
Package
SMD,6.6x6.4mm
Description
10A 12.2mΩ 15.9A 2.2uH Molded Inductor ±20% SMD,6.6x6.4mm Power Inductors ROHS