YNR8040-102M
Extended
Manufacturer
YJYCOIN
MFR.Part #
YNR8040-102M
JLCPCB Part #
C341088
Package
SMD,8x8mm
Description
1mH 2.8Ω 350mA 400mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,8x8mm Power Inductors ROHS