SRP7028A-2R5M
MFR.Part #
SRP7028A-2R5M
JLCPCB Part #
C1332420
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
13A 2.5uH 20mΩ 7A AEC-Q200 ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS