YSPI0750T-1R5M
MFR.Part #
YSPI0750T-1R5M
JLCPCB Part #
C49140854
Package
SMD,7.3x6.6mm
Description
1.5uH 12A 16.5A 9mΩ Molded Inductor ±20% SMD,7.3x6.6mm Power Inductors ROHS