YLM4532N-142T20
MFR.Part #
YLM4532N-142T20
JLCPCB Part #
C49140942
Package
SMD-4P,4.5x3.2mm
Description
-40℃~+105℃ 1.4kΩ@100MHz 100mΩ 10MΩ 125V 2A 50V SMD-4P,4.5x3.2mm Common Mode Filters ROHS