YNR3010-4R7M
MFR.Part #
YNR3010-4R7M
JLCPCB Part #
C497539
Package
SMD,3x3mm
Description
225mΩ 4.7uH 750mA 750mA Magnetic Shielded Inductor ±20% SMD,3x3mm Power Inductors ROHS