YSPIT0530A-1R8M
MFR.Part #
YSPIT0530A-1R8M
JLCPCB Part #
C18199436
Package
SMD,5.5x5.3mm
Description
1.8uH 10.1A 12.3A 12.7mΩ Molded Inductor ±20% SMD,5.5x5.3mm Power Inductors ROHS