YSPI0320T-8R2M
MFR.Part #
YSPI0320T-8R2M
JLCPCB Part #
C20626532
Package
SMD,3.4x3.2mm
Description
1.6A 1.9A 390mΩ 8.2uH Molded Inductor ±20% SMD,3.4x3.2mm Power Inductors ROHS