YSPIT1508A-3R0M
MFR.Part #
YSPIT1508A-3R0M
JLCPCB Part #
C19188707
Package
SMD,16.5x15.5mm
Description
34.5A 3mΩ 3uH 46A Molded Inductor ±20% SMD,16.5x15.5mm Power Inductors ROHS